Plantronics


  • 24 грудня 2017 15:12:30
  • Відгуків: 0
  • Переглядів: 804
  • 0


Plantronics є відкритою компанією, що базується в Санта-Крус, Каліфорнія. Сьогодні її офіси діють в 20-ти країнах, а всесвітня мережа партнерів компанії об'єднує безліч системних інтеграторів, роздрібних торговців, ресейлерів, і мобільних операторів.
Уже понад 50 років вона знаходиться на передньому краї інновацій в області аудіо-технологій, усуваючи бар'єри на шляху до простої, зрозумілої комунікації.


Plantronics: до досягнень через плідну співпрацю


На початку 1961 року United Airlines оголосила про необхідність створення невеликих, легких гарнітур для пілотів реактивних лайнерів авіакомпанії. Два пілоти авіакомпанії - Кортні Грехем і Кіт Ларкін, - вирішили спробувати свої сили і в невеликому гаражі створили новий вид авіаційної гарнітури, що включає два невеликих датчика слухових апаратів, прикріплених до наголов'я. Робота була затверджена і 18 травня 1961 року було організовано компанія Pacific Plantronics.

У тому ж році за пропозицією NASA вони витратили всього 11 днів на створення робочого мікрофона для космічного зв'язку. Використання гарнітур SPENCOMM-NASA в костюмах космонавтів триває і донині. Саме вона була на американському астронавта Ніла Армстронга, коли на весь світ прозвучали його слова з Місяця.Ніла Армстронга и гарнитура Plantronics SPENCOMM-NASA


У 1962 році компанія з легкої комунікаційної гарнітурою MS-50 завоювала і комерційний ринок, ставши офіційним постачальником телефонного оператора Bell Telephone, зараз вона активно співпрацює з корпораціями Apple і Samsung.


Основні принципи Plantronics - цілісність, якість та інновації


Через півстоліття компанія щодня прагне постачати на ринок просто розумні комунікації з креативним дизайном і передовими технологіями, що дають можливість користувачам повніше контролювати свої будні.


Зараз розробляються технології, що дозволяють цим пристроям:
  • реагувати на команди за допомогою розширеного розпізнавання і контролю голосу;
  • направляти відеокамеру на круговий огляд простим кивком голови;
  • виконувати криптографічні операції;
  • здійснювати віддалені платежі шляхом відправки аутентифицированного відповіді.


Використовуючи вдосконалені вбудовані датчики з відкритими прикладними програмними інтерфейсами, лабораторія PLT Labs перетворює гарнітури в інтерактивну платформу для виявлення руху, а завдяки голосовому управління Wearable Concept 2 (WC2), функцій безпеки і датчикам руху, ці пристрої створюють персоналізований досвід і дозволяють користувачеві дистанційно керувати своїм терміналом, будь то комп'ютер, телефон, відеокамера і т.д.
Безсумнівним достоїнством продукції Plantronics є дизайн Даррін Каддеса, який вважає, що гарнітури повинні розширювати можливості людей і підтримувати бажання висловити свою індивідуальність і стиль.


 
Залишити відгук  ↓
 
Ще ніхто не залишив відгуків.