Радіоприймачі (Тюнери)

Радіоприймач (Тюнер) - пристрій, призначений для прийому, обробки та відтворення радіосигналу. Принцип роботи пристрою досить простий. Тюнер, за допомогою антени, може конвертувати радіохвилі в електричні сигнали, потім очищає їх від небажаних сигналів (перешкод). Перетворює, очищений сигнал, в вид придатний для використання: звук, картинка, цифрові дані.

У минулому столітті радіоприймач як окремий пристрій стояв практично в кожному будинку. Зараз їх популярність знизилася через наявність тюнера як опції в багатьох пристроях, таких як AV-ресивери, музичні центри, програвачі. Проте, виробники Hi-Fi апаратури продовжують виробництво радіоприймачів, через стабільність попиту на них серед меломанів. Попит пояснюється великим розходженням в якості звучання між стаціонарним тюнером і тим, що йде в якості додаткової опції в іншому пристрої.

Купити радіоприймач в Києві, Львові, Дніпрі та будь-якому іншому місті, Вам допоможе наш магазин якісної аудіо-відео техніки stereohead.com.ua. Ми пропонуємо пристрої від лідерів виробництва Hi-Fi апаратури. Ми допоможемо Вам зробити правильний вибір тюнера, для цього Ви можете зателефонувати до нас в офіс, або ознайомитися з інформацією, представленою на сторінках нашого сайту. Де, Ви знайдете, огляди радіоприймачів, їх технічні характеристики, фото і відео зображення, відгуки клієнтів вже купили радіоприймач. Замовляйте! Ми доставимо Ваш товар в будь-яку точку України!

TEAC T-R650
5569 грн
В наявності Артикул: 1154-05
TEAC T-R650 - високоякісний стерео тюнер з підтримкою прийому цифрових сигналів DAB. Апарат підтриму..
Показано з 1 по 1 з 1 (всього 1 сторінок)